Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): Damporträtt, signerad, blyerts på papper, a tergo teckning av fågelmotiv, 47x39 cm

Lagning, hål, revor

905887

2021-04-21