Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BENGT FRANSSON (född 1935): "Flanörer vid stranden", olja på duk, signerad Bengt Fransson, 27x34 cm
905889
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här