Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BENGT FRANSSON (född 1935): "Flanörer vid stranden", olja på duk, signerad Bengt Fransson, 27x34 cm

905889

2021-04-20