Glasskedar 12 st Minerva

Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva
Glasskedar 12 st Minerva

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GLASSKEDAR, 12 st., silver och brons, Minerva, 1900-talets början, längd ca 16,5 cm, total vikt ca 443 cm, i orginaletui

bruks- och åldersrelaterat slitage

905891

2021-04-27