Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVRINGSVAGN, 1970-tal, gulmetall samt mässing, på hjul, rökfärgade glasskivor, höjd ca 60, 50x37 cm
bruksslitage
905934
2021-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här