Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVRINGSVAGN, 1970-tal, gulmetall samt mässing, på hjul, rökfärgade glasskivor, höjd ca 60, 50x37 cm

bruksslitage

905934

2021-04-23