Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, 1900-talets andra hälft, vitlackerad plåt, genombruten dekor, höjd ca 28 cm

Medföljer skruvar för montering, slitage

905940

2021-04-24