Åke Johansson

Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson
Åke Johansson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE JOHANSSON (född 1948): porträtt, signerad, olja på pannå, ca 25x33 cm

905955

2021-04-24