Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1930, gustaviansk stil, fanerad i olika träslag, 3 lådig, signerad under låda A.M Johansson 10/12 1930, dekor i intarsia, förgyllda mässingsbeslag, profilerad kolmordsmarmor, höjd 83, 95x52,5 cm, nyckel finns
Bruksslitage
905962
2021-04-20