Segeljolle
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SEGELJOLLE, 1980-tal, plast, 1 par åror, centerbord samt roder i trä, mast i aluminum, segel märkta De Vries Sails/Wessel Marin AB, Lidingö, 216x120 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
905966
Päivämäärä:
2021-04-21