Coasters England

Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

COASTERS, 5 st., nysilver, England, 1900-talets mitt, gallerkant, med träplatta, invändig diameter ca 9-12 cm

Smärre slitage

905978

2021-04-23