Soffa och fåtölj Asko

Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko
Soffa och fåtölj Asko

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, Asko, Finland, 1960-tal, lösa rygg- och sittplymåer, klädsel i svart läder, underrede i jakaranda, längd 224, sittdjup 50, sitthöjd 40 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, CITES-intyg medföljer vid utlämningen

905980

2021-04-29