Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
COASTERS, 6 st., nysilver, England, 1900-talets mitt, gallerkant, varav fem med träplatta, invändig diameter ca 10-12,5 cm
Smärre slitage
905986
2021-04-23