Coasters England

Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

COASTERS, 6 st., nysilver, England, 1900-talets mitt, gallerkant, varav fem med träplatta, invändig diameter ca 10-12,5 cm

Smärre slitage

905986

2021-04-23