Drinkvagn
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRINKVAGN, 1900-talets mitt, med utdragbar låda samt hållare för flaskor och glas, fanér samt mässing, höjd ca 75,5 samt 92x46 cm
Något ostadig i konstruktionen, bruks och åldersrelaterat slitage
905988
2021-04-26