Drinkvagn

Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn
Drinkvagn

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DRINKVAGN, 1900-talets andra hälft, hålare för glas, folierad metall samt träimitaton, höjd ca 78 samt 77x41,5 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage

905996

2021-04-26