Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DRINKVAGN, 1900-talets andra hälft, hålare för glas, folierad metall samt träimitaton, höjd ca 78 samt 77x41,5 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage
905996
2021-04-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner