Ritningsskåp

Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp
Ritningsskåp

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1970-tal, björk, på hjul, 5 lådor med beslag i kromad metall, höjd ca 42, 135x94 cm

bruksslitage

905997

2021-04-26