Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, funkis, möjligen Tyskland, lackerad plåt, böjbar skärm, höjd ca 38 cm
Slitage och skav och fläckar, ej funktionstestad
906009
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här