Bord art deco

Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco
Bord art deco

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1920/30-tal, art deco, betsad björk, dekor i intarsia, höjd 61, 55x55 cm

Smärre slitage

906012

2021-04-20