Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KUVERTTALLRIKAR, 10 st., mässing, 1900-talets andra hälft, diameter ca 27 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar
906013
2021-04-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner