Kuverttallrikar mässing

Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing
Kuverttallrikar mässing

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KUVERTTALLRIKAR, 10 st., mässing, 1900-talets andra hälft, diameter ca 27 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, fläckar

906013

2021-04-23