Soffa empire

Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire
Soffa empire

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, senempire, fanér i betsad björk, svärtade partier samt dekorativt beslag i förgylld brons, längd ca 235 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

906022

2021-04-26