Andreas Wargenbrandt färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "My first Dollar", monogramsignerad 2020, monotypi, färglitografi, bildmått ca 46x93 cm

906040

2021-04-21