Henri Matisse litografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRI MATISSE, efter: "Mille et un nuits", 1951, ur DLM 36-37-38, trippelsidig, färglitografi, signerad och daterad i trycket, bildyta innanför ca 31x83 cm
(DLM - Derrière le Miroir)
Oramad
906045
2021-04-24