Henri Matisse litografi

Henri Matisse litografi
Henri Matisse litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HENRI MATISSE, efter: "Mille et un nuits", 1951, ur DLM 36-37-38, trippelsidig, färglitografi, signerad och daterad i trycket, bildyta innanför ca 31x83 cm

(DLM - Derrière le Miroir)

Zustandsbeschreibung

Oramad

906045

2021-04-24