Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SIDOBORD, 1950/60-tal, utdragbar låda, klaffar på sidorna, ett benpar med hjul, fanér i teak, höjd ca 55 samt 55x17, klaffarna 25 cm x 2

Bruks och åldersrelaterat slitage

906048

2021-04-26