Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SIDOBORD, 1950/60-tal, utdragbar låda, klaffar på sidorna, ett benpar med hjul, fanér i teak, höjd ca 55 samt 55x17, klaffarna 25 cm x 2
Bruks och åldersrelaterat slitage
906048
2021-04-26