Bengt Olsson färglitografi

Bengt Olsson färglitografi
Bengt Olsson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, signerad Bengt Olsson, 130/280, färglitografi, bildmått 45x61 cm

Gulnad

906050

2021-04-21