Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPOR 1 par, 1950-tal, skärmar i genombruten mässing, skärmens höjd 27 cm
Slitage, senare maskinpolerad yta
906052
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här