Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KINESISKT PORSLIN 7 dlr, penselvas, skålare samt fat, 1800-1900-tal, penelvasens höjd ca 30 cm
Ett par nagg på skålen med figural dekor, slitage
906059
2021-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här