Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): Komposition, originallitografi i färg, från 1974, signerad i trycket, Mourlot 948, bildmått ca 28x56 cm

Oramad

906062

2021-04-24