Miniatyrvas Kina

Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina
Miniatyrvas Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRVAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, balusterformad, polykrom dekor av figur, kalligrafi med fem sigill, botten med märke, höjd ca 13 cm

Smärre nagg

906065

2021-04-23