Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, figurin, porslin, 1900-tal, herre i rokokokläder, höjd 17,5 cm.

Sedvanligt ytslitage, enstaka nagg.

906074

2021-05-02