Karmstolar 6st

Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st
Karmstolar 6st

Klubbat för:

7 400 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

KARMSTOLAR, 6 st, 1900-talets slut, Italien, stämplade undertill Made in Italy, vitfärgat läder samt kromat stålrör, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

bruksslitage,

906076

Päivämäärä:

2021-04-23