Karmstolar 6st
Klubbat för:
7 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOLAR, 6 st, 1900-talets slut, Italien, stämplade undertill Made in Italy, vitfärgat läder samt kromat stålrör, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
bruksslitage,
906076
Päivämäärä:
2021-04-23