Pinnstolar modell Tellus fråjn IKEA 1960-tal
Valmis
2021-04-23
906082
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PINNSTOLAR, 4 st, modell "Tellus", Ikea, 1960-tal, vitlackerat trä, sitthöjd ca 45 cm
bruksslitagem senare bemålade