Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): "Oiseau solaire, oiseau lunaire, étincelles", signerad i trycket, originallitografi i färg, 1967, Mourlot 506, ur XXe siècle, trippelsidig, ca 31x70 cm
Oramad
906089
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här