Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): "Oiseau solaire, oiseau lunaire, étincelles", signerad i trycket, originallitografi i färg, 1967, Mourlot 506, ur XXe siècle, trippelsidig, ca 31x70 cm

Oramad

906089

2021-04-24