Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut, bemålad i grått, höjd ca 198 samt 93x32 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, senare bemålnad, ostadig/ranglig konstruktion
906115
2021-04-27