Hylla Leksvik

Hylla Leksvik
Hylla Leksvik
Hylla Leksvik
Hylla Leksvik
Hylla Leksvik
Hylla Leksvik
Hylla Leksvik
Hylla Leksvik

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

IKEA, "Leksvik", bokhylla, 1900-talets slut, bemålad i grått, höjd ca 198 samt 93x32 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, senare bemålnad, ostadig/ranglig konstruktion

906115

2021-04-27