Stig Lindberg, servisdelar "Berså"

Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar
Stig Lindberg, servisdelar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STIG LINDBERG, "Berså", matservis, 39 dlr, Gustavsberg, formgivningsår 1960,

Färgbortfall, repor, enstaka nagg

906116

2021-04-27