Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄNKELVASER, 4 st, omkring 1900-talet, varav 2 Christer Heijl, Töreboda, 1 Bo fajans, Gefle, 1 Uppsala ekeby, varierande mått, största höjd 39 cm
Krackelyr förekommer. visst slitage
906118
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här