Trädgårdssoffor gjutjärn

Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn
Trädgårdssoffor gjutjärn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFOR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets andra hälft, genombruten dekor av rosor, sitthöjd 38, längd 115 cm

Bruksslitage, rost, något ostadiga

906119

2021-04-27