Vas Japan

Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Japan, tidigt 1900-tal, geometrisk dekor samt med fåglar, patinerad brons, höjd ca 18,5 cm

Botten är helt lös, några bucklor, slitage

906121

2021-04-27