Mässing 3 delar

Mässing 3 delar
Mässing 3 delar
Mässing 3 delar
Mässing 3 delar
Mässing 3 delar
Mässing 3 delar
Mässing 3 delar
Mässing 3 delar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄSSING, 3 delar, bestående av bricka stämplad Lars Holmström Arvika samt ljusstakar ej märkta, bricka längd ca 58 cm, ljustakar höjd ca 23,5 cm

Bruksslitage

906125

2021-04-27