Jonas Bohlin Gungstol
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JONAS BOHLIN, "Liv", gungstol, Jonas Bohlin Design Stockholm, 1997, svartmålad stålstomme med sits och rygg klädd i svart skinn, undertill signerad och brickmärkt, höjd ca 75 cm
Smärre bruksslitage
906134
2021-04-27