Jonas Bohlin Gungstol

Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol
Jonas Bohlin Gungstol

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JONAS BOHLIN, "Liv", gungstol, Jonas Bohlin Design Stockholm, 1997, svartmålad stålstomme med sits och rygg klädd i svart skinn, undertill signerad och brickmärkt, höjd ca 75 cm

Smärre bruksslitage

906134

2021-04-27