Henry Åfeldt blandteknik ett par

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRY ÅFELDT, "Djup gemenskap" (2), blandteknik på papper, signerade och daterade -01 resp. -08, motiv ca 44x33 cm

906164

2021-04-23