Skåp nyrenässansstil

Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil
Skåp nyrenässansstil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, nyrenässansstil, 1900-talets första hälft, valnöt, intasiadekor, skiva med sarg, höjd 147, 86x44 cm, nyckel medföljer

Slitage

906167

2021-04-27