Stig Lindberg terrin me

Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me
Stig Lindberg terrin me

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), terrin med lock, fajans, Gustavsberg, lökformad, signerad med studiohanden, numrerad 100-Å-5, höjd 23, diameter 20 cm

Invändigt med beläggningar

906168

2021-04-25