Gustav Åfeldt oljemålning Salome

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ÅFELDT, "Salome -danserskan", copia efter Franz von Stuck, olja på pannå, signerad och daterad 1957, ca 67x54 cm

906171

2021-04-23