Stig Lindberg vaser

Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser
Stig Lindberg vaser

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), vaser, 2 st, glaserat stengods, Gustavsberg, signerad Stig L samt studiohanden, höjd 13-14 cm

Blå vas med smärre glasyrnagg samt retusch vid mynning

906179

2021-04-25