Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSARMATUR, brons, Frankrike, 1900-tal, empirestil, dekor i form av bevingad karyatid, sockel i sten, höjd inkl. skärm 72 cm
Sockeln med nagg
906182
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här