Bordsarmatur Frankrike empirestil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSARMATUR, brons, Frankrike, 1900-tal, empirestil, dekor i form av bevingad karyatid, sockel i sten, höjd inkl. skärm 72 cm

Sockeln med nagg

906182

2021-04-24