Larz Friberg oljemålning

Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning
Larz Friberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LARZ FRIBERG (1918-2001): "Lystrande räv", signerad och daterad Larz Friberg -75, olja på duk, ca 50x73 cm

Zustandsbeschreibung

906188

2021-04-27