Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LARZ FRIBERG (1918-2001): "Lystrande räv", signerad och daterad Larz Friberg -75, olja på duk, ca 50x73 cm
Zustandsbeschreibung
906188
2021-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner