Stig Lindberg vas

Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas
Stig Lindberg vas

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982),vas, fajans, Gustavsberg, signerad med studiohanden, numrerad z-86-189, etikettmärkt, handdrejad, målarsignatur Karin Gustavsson, höjd 34 cm

906189

2021-04-25